Jak słuchać radia PRL

1
W RADIU

koniecznie ze znaczkiem DAB
Kanał: 11b
częstotliwość: 218.64Mhz


2
PRZEZ INTERNET

wybierz dowolną jakość

 

http://prl24.net/images/btns/prl_24_sluchaj_radia_btn_01.jpg
`
1
5
4
 
3

PRZEZ KOMÓRKĘ

 

3

Kamera LIVE! ze studia PRL

 
 

Polskie Radio Londyn jest jedyną rozgłośnią polskojęzyczną, nadającą w eterze na terenie Wielkiej Brytanii. Docieramy do słuchacza w najnowocześniejszy sposób. Zarówno online, towarzysząc Polakom gdziekolwiek mają dostęp do internetu, jak i w eterze, na terenie Greater London. Oznacza to dobowy zasięg ponad 350 000 słuchaczy.


  Pierwszy raz zagraliśmy w 13 grudnia 2006 roku. Początkowo tylko w internecie. Jednak już kilka miesięcy po starcie uzyskaliśmy koncesję na nadawanie w eterze.

 Jako jedyna polska stacja należymy do elitarnej grupy nadającej w eterze w systemie DAB (Digital Audio Broadcast), czyli w systemie przyszłości, który zastąpi w niedługim czasie analogowe FM/AM. Zajmujemy medalowe, bo trzecie miejsce w rankingu portalu interia.pl pod względem liczby słuchaczy oraz w kategorii „najczęściej słuchane radio”.

  Współpracujemy z największymi wytwórniami muzycznymi w Wielkiej Brytanii i w Polsce (Universal Music, Sony BMG, EMI, Columbia, Records Islands, Virgin, Warner Music, Dream Music, My Music, Lemon Records, Sonic Records i Mystic Music). Radio było jedynym polskojęzycznym medium, które na żywo relacjonowało galę Brit Awards 2009 z Earl’s Court.

  PRL tworzą doświadczeni dziennikarze radiowi z Polski, którzy swoj warsztat budowali w takich stacjach jak Polskie Radio, RMF FM, Radio ZET, ESKA i WAWA. Nasi dziennikarze współpracują z ogólnopolskimi stacjami radiowymi oraz TVN24 i BBC. „Newsroom” to prawdziwa duma radia PRL 24, ponieważ tworzą go doświadczeni radiowcy z wieloletnią praktyką w najlepszych polskich rozgłośniach. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi: Radio Zet przygotowuje dla nas serwisy informacyjne z Polski. 

                                                                                         Włącz i słuchaj


Weekend w Londynie

Najlepsza Muzyka na Weekendemail:
imię:
wiadomość:
 
Na koncert którego artysty chciałbyś się wybrać w Londynie
Kayah
Sylwia Grzeszczak
Maryla Rodowicz
Mezo
Afromental

    


pozostałe sondy